Usta Analistten ENA, SEI, TIA ve PEPE Coin Tahminleri!

Kripto para piyasası geçen hafta sonu artan jeopolitik gerilimin ardından ciddi bir sarsıntı yaşadı. Bununla birlikte kısa sürede bunu atlatmayı başardı. Bir haftayı ardımızda bırakırken Bitcoin’in öncülüğünde piyasada yeşil renk hakimiyeti göze çarpıyor. Bu gelişmelerin ortasında geniş takipçi kitlesine sahip bir analist, bir Solana rakibi altcoin’in iyi ticaret kurulumu oluşturduğunu söylüyor. Analist ayrıca, ENA, TIA ve PEPE coin görünümü güncelliyor.

Analiste göre SEI, iyi bir ticaret olacak!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, Bitcoin’in halving etkiliği için geri sayım başlarken piyasa canlandı. Bitcoin ve bir çok altcoin yeşil bölgede ilerliyor. Altcoin Sherpa takma adlı analist, değerlendirmelerine Solana rakibi Sei (SEI) ile başlıyor. Analist, SEI’nin çok önemli bir alanda oturduğunu söylüyor. Bu yüzden de “iyi bir ticaret olacağını” belirtiyor.

Altcoin Sherpa’nın paylaştığı grafiğe göre SEI, 0,618 Fibonacci düzeltme seviyesine yakın ve günlük grafikteki 200 üstel hareketli ortalamanın (EMA) biraz altında duruyor. Bu arada, Fibonacci düzeltme seviyeleri Fibonacci sayılarına dayanır. Ayrıca analistler, destek ve direnç seviyelerini belirlemek için bu göstergeleri kullanır. Ancak analist, SEI’nin kaderinin büyük ölçüde Bitcoin’e bağlı olacağını da belirtiyor.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Bu arada, yazı sırasında SEI, günlük bazda %10’un üzerinde kazançla, 0,556 dolardan işlem görüyordu. Bununla birlikte token haftalık grafiğinde yaklaşık %17 kayıp gördü.

Altcoin Sherpa: ENA’yı biriktiriyorum!

Analist daha sonra, merkezi olmayan finans (DeFi) protokolü Ethena’ya (ENA) bakıyor. Altcoin Sherpa, ENA’nın bu ayın başlarında ulaştığı ATH seviyesinden bir düzeltmenin ardından potansiyel bir geri dönüş noktasında (0,50 Fibonacci geri çekilme seviyesinin hemen üzerinde) yer aldığını söylüyor. Bu yüzden de ENA’yı biriktirdiğini belirtiyor. Bu doğrultuda analist, “Bu seviyeyi seviyorum. Ayrıca, Bitcoin volatilitesi göz önüne alındığında çok fazla hareket etmedi. Harap mı olacak yoksa iyi mi olacak, bilemiyorum.” diyor.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Bu arada, ENA yazı sırasında günlük bazda %11’in üzerinde artışla 1,01 dolardan işlem görüyordu. Bununla birlikte token, tahtalık grafiğinde %28,5 kayıp gördü.

TIA ve PEPE Coin tahminleri

Analist, son olarak TIA ve PEPE coin için son değerlendirmelerini paylaşıyor. Analist, ilk olarak popüler meme coin’i Pepe’ye (PEPE Coin) göz atıyor. Altcoin Sherpa’nın paylaştığı grafiğe göre, PEPE Coin fiyatı 12 saatlik grafikte 200 EMA ve 0,618 Fibonacci düzeltme seviyesinin biraz üzerinde yer alıyor. Buradan hareketle analist, “PEPE Coin, gerçekten korkutucu görünüyor. Ancak birçok altcoin bazı iyi destek seviyelerinde. Bakalım dayanabilecekler mi?” diyor.

Kaynak: Altcoin Sherpa

PEPE Coin sonrası sırada TIA var. Altcoin Sherpa, önemli bir piyasa düzeltmesinin ardından güçlü bir toparlanma gösteren TIA’nın şu anda birikim için cazip göründüğünü söylüyor. BU bağlamda analist, “Dürüst olmak gerekirse, eğer çelik gibi taşaklarınız varsa, TIA’yı buralarda uzun süre tutmayı deneyebilirim.” diyor.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x